Menu
Tomasz Kudła

Tomasz Kudła

Temat: Jak sztuka przyrządzania sushi może pomóc nam budować lepsze marki miejsc?

Czy krótki wiersz może być lepszy od długiej strategii promocji miasta? Dlaczego wspieranie jest lepsze od partycypacji? Gdzie szukać małych zmian, które mogą przynieść wielkie zaangażowanie mieszkańców i turystów?


Bio:

Digital strategist w be frank!, Ambasador Startup Poland, animator społeczności #rushWRO oraz PLUGin - Polish Innovation Diaspora. Stara się eksplorować, rozumieć i współtworzyć świat marek, startupów oraz przemysłów kreatywnych.
 

Współtworzy komunikację oficjalnego portalu turystycznego Wrocławia: www.VisitWroclaw.eu. Pracował w zespole, który stworzył kampanię, dzięki której Wrocław otrzymał tytuł European Best Destination 2018 oraz zespole odpowiedzialnym za wsparcie komunikacji Światowych Igrzysk Sportowych - The World Games 2017.
 

Za pomysł i stworzenie (wspólnie z KODA Bots) turystycznego chatbota dla Biura Promocji Miasta i Turystyki Wrocławia zostali wyróżnieni Różą Regionów za „najlepszą aplikację mobilną” w branży turystycznej 2017 roku.

W Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016, odpowiadał m.in. za współpracę z liderami opinii i twórcami internetowymi.

W 2013 roku w ramach współpracy z Miastem Gdańsk współtworzył "Morską Ferajnę", czyli Kolonię Blogerów na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku. Atrakcje turystyczne pokazywało i opisywało 40 blogerów i vlogerów. Była to jedna z pierwszych akcji, w której polskie miasto miało tak szeroką promocję na Instagramie.