Menu
Tamara Bieńkowska

Tamara Bieńkowska

Temat: Storytelling dla liderów

Wyobraź sobie, że odwiedzasz halę targową, w której wystawiają się firmy z jednej wąskiej branży. Setki firm. Każda ma podobną ofertę produktów i usług, Podobne stoisko z mini-cukierkami w szklanej misie i podobnie zmęczonymi pracownikami, którzy siedzą tu już kolejną godzinę, przy podobnych stolikach, na których leżą podobne ulotki. Chodzisz od stoiska do stoiska, rozglądasz się z rosnącą bezradnością…

Bio:

Jest trenerem, coachem i wykładowcą. Przez lata była też człowiekiem radia. Zdobyła wiele certyfikatów potwierdzających umiejętności i kwalifikacje. Ma za sobą setki godzin spędzonych na sali szkoleniowej oraz w gabinetach menedżerów, prezesów, inwestorów. Jej doświadczenie i kompetencje – nawet te wystawione przez wielu zadowolonych klientów– to jednak nie wszystko. Przede wszystkim jestem partnerem. Partnerem w relacji z klientami, która opiera się na zaufaniu. Bierze odpowiedzialność za to, co robi i jak pracuję. Nie porzuca, gdy robi się gorąco. Wypina pierś nie po ordery i pochwały, lecz by odważnie przyjąć konsekwencje swoich decyzji i wyborów.

Jest certyfikowanym trenerem Przywództwa Sytuacyjnego SLIIR oraz Sytuacyjnego Przywództwa Zespołowego wg metody Kena Blancharda.

Jako coach posiada certyfikat International Coaching Certification w zakresie umiejętności prowadzenia coachingu w organizacji, przyznawany przez International Coaching Company – Lambent do Brasil.

Jest także certyfikowanym konsultantem narzędzia Extended DISC®.