Menu
Paweł Tkaczyk

Paweł Tkaczyk

Temat: Gdzie opowiedzieć swoją historię?

Budowanie marki osobistej to nie tylko analizy, to także wyjście do ludzi. Kilka technik, o których opowiem to „wybieranie walki”, „słuchanie społeczności” i… wychodzenie do ludzi.
Nie bój się, będzie dobrze!

Bio:

Zarabiam na życie opowiadaniem historii. Część z nich to historie moich Klientów – moja firma, MIDEA, od 16 lat pomaga im budować silne marki. Pracuję m.in. z Agorą, Grupą Allegro, Diners Club International. Inne historie to te, które opowiadam w moich książkach – napisałem „Zakamarki marki” oraz „Grywalizację”.Ta ostatnia oznacza nowy trend marketingowy, w którym czynności takie jak zakupy czy oszczędzanie zmieniamy konsumentom w gry. Obie książki znalazły się na pierwszym miejscu listy bestsellerów wydawnictwa OnePress. Poza książkami piszę także do branżowych gazet – współpracuję stale z „Briefem” i „Marketing w praktyce”, okazjonalnie z innymi, jak „Visual Communication” czy „Polityka”. Opowiadanie historii to także szkolenia – jestem trenerem i mówcą publicznym. Szkoliłem m.in. Avon, Oponeo, Polskapresse czy LOT. Moje wystąpienie podczas konferencji TEDx w Poznaniu jest najczęściej oglądaną online prezentacją z tego wydarzenia, a wykład na temat grywalizacji z Game Industry Trends 2011 został przez uczestników konferencji oceniony jako najlepszy ze wszystkich. W styczniu 2015 roku Onet umieścił mnie w rankingu 50 osobowości polskiego internetu.

Wybudowałem od podstaw jedną z najlepszych agencji brandingowych w Polsce, pracującą m.in. dla Leroy Merlin, Grupy Allegro, Diners Club, Agory, HBO, LOT-u, Avonu, Banków BGŻ, ING, BPH SA, Orange, Rzetelnej Firmy, Credit Agricole, Money.pl.