Menu
Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz

Temat: WYBIERAJ MĄDRZE I UWAŻAJ CZEGO PRAGNIESZ

 

-        jak zarządzać sobą aby odnieść sukces.

-        Jak być dobrze postrzeganym.

-        Jak komunikować się,  aby nas słuchano i rozumiano.

-        Jak zarządzać czasem

-        Jak działać skutecznie – nic nie jest neutralne.

-        Jak motywować siebie i innych.

-        Wizerunek-reputacja-marka. 

-        3 kroki w procesie budowania silnej marki osobistej.

-        Warto pracować nad sobą- jak to robić.

-        Kilka prostych patentów na zdrowe życie.

-        Misja ponad wszystko.

 

 

Bio:

 

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych prezenterów oraz dziennikarzy telewizyjnych. Laureat aż trzech Wiktorów Publiczności i dwóch Telekamer. Ze szklanym ekranem związany od ponad 25 lat. Rozkochał w sobie publiczność już na początku kariery, prowadząc wyjątkowe show „Czar Par”. Z czasem stał się niekwestionowaną gwiazdą telewizji, prowadząc największe i najpopularniejsze programy rozrywkowe, m.in. Jak Oni Śpiewają, Życiowa Szansa, Ona i On, Awantura o Kasę, Gra w Ciemno , Rosyjska Ruletka czy reality show Bar. Doskonale sprawdza się w roli prowadzącego największe widowiska telewizyjne jak Sylwestrowa Moc Przebojów, Sopot Festival, Sopot Top Trendy Festival, Zielonogórska Noc Kabaretowa czy wybory Miss Polski. Jest autorem i gospodarzem prestiżowego talk-show “Demakijaż”. Od kilu lat prowadzi najbardziej utytułowany i najbardziej prestiżowy program rozrywkowy świata – polską edycję Dancing with the Stars Taniec z Gwiazdami!
Słynie z legendarnego profesjonalizmu i pozytywnej energii, którą zaraża wszystkich dokoła. Wielki fan sportu i propagator zdrowego stylu życia.

 

Krzysztof Ibisz w porywający sposób prowadzi szkolenia i wygłasza inspirujące mowy. Dzięki jego doświadczeniu w komunikacji międzyludzkiej, w budowaniu własnej marki, motywowaniu zespołu, czy też w występach publicznych, każde z tych spotkań staje się dla odbiorcy swojego rodzaju podróżą, która często prowadzi do przemiany i zawodowego sukcesu.

 

„ Prowadzenie szkoleń to moja wielka pasja. Nie daje ludzim tylko rozrywki czy informacji jak w telewizji, ale mogę zmienić ich życie. To wielka satysfakcja“.